نمونه های روش درآمد اینترنتی

همواره دیدن انسان های موفق و کسب و کار آن ها در هر ضمینه ای باعث می شود ایده های خوبی  کسب کنیم . و می توانیم بنا به کسب و کار های موفق و مدل آن ها سایت موفق تری را برای خود آماده کنیم .

دیدن نمونه های روش درآمدی اینترنتی در این سایت ها باعث ایجاد دیدگاهی برای سایت های شخصی  می شود و میتواند راه شما را برای کسب درآمد اینترنتی هموار تر کند.

اصول کلی کسب در آمد ها

۱-تبلیغات

ساده ترین روشی که برابی معرفی کسب و کار به ذهن می رسد تبلیغات است .

تبلیغات روش مطمعنی می باشد به همین دلیل در کسب و کار شرکت های اینترنتی بزرگ همواره جایگاه ویژه دارد .

اکثر در آمد سایت های بزرگ مانند فیسبوک از تبلیغات است . برای مثال در آخرین آمار سال جاری میزان ۹۷ درصد درآمد شرکت فیسبوک از تبلیغات می باشد و  همچنین گوگل بیش از ۹۳ درصد از درآمد خود را از این طریق به دست می‌آورد .

این اعداد به راحتی میتوانند اهمیت تبلیغات را نشان دهند اعداد غیرقابل باور و بسیار زیاد مانند ثبت درآمد ۹۳ میلیارد دلاری توسط گوگل در سال ۲۰۱۶ و همچنین تبدیل کردن موسس فیسبوک به دومین ثروتمند جهان، تنها با کمی دقت میتوان  اهمیت آن را دریافت .

۲- فروش اطلاعات

اطلاعات همیشه برای دولت ها و بنگاه های تجاری اهمیت بسیار زیادی دارد . بسیاری از شایعات هستند که می گویند شرکت هایی مانند فیس بوک در مواقع اعتراضات مردمی اطلاعات را به دولت ها می فروشند و از این راه کسب در آمد زیادی دارند و به همین دلیل جریمه های سنگینی نیز شده اند.

یکی دیگر از راه های فروش اطلاعات به بنگاه ها از طریق فروش تعداد سرچ های منابع انسانی است مثلا اگر بنگاه اقتصادی بداند مردم چه میخواهند میتواند با سرمایه گذاری در آن سود زیادی به دست آورد پس برای بنگاه به صرفه خواهد بود اطلاعات بخرد !

۳- گرفتن هزینه به صورت مستقیم

شرکت ها برای قرار دادن یکسری اختیارات در دسترس شما به صورت مستقیم از شما پول می گیرند مانند بخش هایی از گوگل که به شما به صورت مستقیم خدمات می فروشند مانند تبدیل شدن به کاربر خاص گوگل آنالیز که به شما امکانات خاص میدهد ویا فروش بعضی از استیکر ها در واتس آپ که تبدیل به نوعی کسب درآمد برای هنرمندان فضای دیجیتال و شرکت های آن ها خواهد شد. شرکت هایی مانند واتس آپ در این ضمینه فعالیت ویژه بیشتری داشته اند و نشان داده اند این راه نیز یکی از راه های موفق کسب درآمد باشد .

۴- همکاری در فروش

شرکت های زیادی خارجی و داخلی وجود دارند  که مانند مارکت ها و فروشگاه های سنتی فروش محصولات انجام می دهند. مانند شرکت های دیجیکالا و آمازون . این کار مانند آن است که شما یک مغازه داشته باشید با تعداد بسیار زیادی مشتری این راه در آمد خوبی نیز دارد به طوری که صاحب شرکت آمازون را به یکی از ثروتمندترین افراد دنیا تبدیل کرده است.

۵_خدمات

شرکت های زیادی وجود دارند که از طریق انتقال خدمات از شما به صورت مستقیم پول دریافت می کنند.

مثلا سایت هایی مثل اسنپ و تپ سی که به شما خدماتی بر پایه جابه جایی و حمل و نقل میدهند و از شما پول دریافت میکنند.

نکته

توقع نداشته باشید در نخستین روز های کار خود به در آمدهای بالا برسید این کار پروسه ای طولانی مدت دارد و نیاز به صبر زیاد!

صبور باشید 🙂

alireza

یک دیدگاه برای “نمونه های روش درآمد اینترنتی”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *